Kodlambaç

Marka: Bal
%22

229.90 TL

179.90 TL

TELEFONDA SİPARİŞ VER

0352 235 8884

Tıklayın, telefonunuzu bırakın. Sizi arayalım.

Şimdi sipariş verirseniz içerisinde kargoda.
Ücretsiz Kargo
Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

Çevremizde Gördüğümüz Ve Kullandığımız Tüm Cihazlar Ve Sistemler Belli Temel Algoritmik Düzenlere Sahiptirler.Bu Akıllı Cihazların Nasıl Davranacağını Ve Ne Yapacağını Onlara Komutlar Yardımıyla Öğretiriz.Bu Komutları Onlara Verebilmek İçin Kod Yapılarını Kullanırız.Her Kod Yapısı İçinde İse Fonksiyonlar Bulunur.Bu Fonksiyonlar Bu Sistemlerin En Temel Yapı Taşı Olarak Düşünebiliriz.Kodlama Öğrenirken Algoritma Ve Fonksiyon Mantığı Bunun İçin Çok Önemlidir. Kodlambaç'I Tasarlarken Bu İki En Temel Mantığı Esas Aldık. Kodlama Eğitiminizde Temeliniz Ne Kadar Sağlam Olursa İleri Seviyelerde Daha Karmaşık Sistemlerle Karşılaştığınızda Bunları Kodlamanız Daha Kolay Olacaktır. Ayrıca Sizler İçin, Kodlama Eğitiminize Alt Yapı Oluştururken Bunu Eğlenceli Hale Getirmek İstedik. Bunun İçin Artırılmış Gerçeklik Ve Oyun İle Destekledik.

Keyifle Öğrenmeniz Dileğiyle.

Kodlambaç'In Kazanımları:

Algoritmik Düşünme Becerisi: İstenilen Hedefe, Sonuca Ulaşmak İçin Basit, Sade Ve Açık Olan Her Bir Adımı Düşünmeye Verilen Addır. Bütün Disiplinlerde Kullanılan Bu Beceri Özellikle Bilim İnsanları Ve Programcılar Tarafından Sıklıkla Kullanılır. Bir Proje Oluştururken Projenin Başlangıcından Projenin Sonuna Kadar Uygulanacak Her Bir Adımı Detaylı Ve Kapsamlı Bir Şekilde Planlama Ve Programlama Becerisidir.Akademik Anlamda Matematik Ve Fen Derslerinde De Faydası Olmaktadır.

3 Boyutlu Düşünme Becerisi: Özellikle Mimariye Ve Tasarıma Yönlenmek İsteyen Çocukların İlerleyen Yaşlarda Zorlanacağı,Çocukken Kazanılması Gereken Bir Beceridir.Kağıt Üzerinde Veya Ekran Üzerinde 2 Boyutta Görülen Bir Nesneyi Hayal Gücünün De Yardımıyla Beyinde 3 Boyutlu Modellemesini Yapmaktır.Akademik Anlamda Geometri Derslerinde De Yararlı Olmaktadır.

Analitik Düşünme Becerisi: Özellikle Mühendislik Başta Olmak Üzere İş Dünyasında En Çok Aranılan Temel Beceridir.Bir Problem Veya Konu Karşısında Problemin Veya Konunun Her Bir Elemanını Belirleyip Tümevarım Veya Tümden Gelim Yoluyla Çözüme Ulaştırma Becerisidir.Burada Önemli Olan Problemi Oluşturan Her Bir Ayağı Doğru Planlamaktır. Kodlambaç'In Oyun Aşamasında Oyuncular Hem Problemi Kendileri Oluşturacak Hem De Çözümü Doğru Planlamaları Gerekecektir.Akademik Anlamda Da Hayatın Her Alanında Da Kullanılacak Bir Beceridir.

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Kuveyt
Taksit tutarıToplam
Peşin-179.90 TL
Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5