Hakkımızda

Hoş Geldiniz! Çadırcı Baba, en sevilen çocuk oyuncağı markalarının bir parçası olan KuklaLife'a ait bir oyuncakçı dükkânıdır. Amacımız, müşterilerimize en iyi ve en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla sunmak, en üst düzeyde müşteri memnuniyeti sağlamak ve çocuklarımızın ve annelerimizin beğenisine uygun her zaman yeni modeller ve çeşitler üretmektedir.

 

Çadırcı Baba olarak, Uzakdoğu dahil olmak üzere Avrupa'nın en geniş çeşit ve modellerine sahibiz ve Türkiye'nin üretim şartlarında en uygun şekilde üretim yapmaktayız. Tahtakale Oyuncak Sektörü'nde lider olan ve çok uzun yıllardır ithalat ve imalatçılarla ortak sahayı paylaşan deneyimli bir ekibe sahibiz.

 

İç mekan çocuk oyun çadırlarıyla Türkiye'nin dört bir yanına güvenle ürünlerimizi ulaştırmak en büyük arzumuzdur. Ayrıca binlerce oyuncak çeşidimizle toptan ve perakende sektöründe de yer almaktayız.

 

Müşterilerimizden aldığımız övgüler, çalışma ve üretim arzumuzu artırmaktadır. Çünkü çocuklarımızın mutluluğu, bizim mutluluğumuzdur. Bu prensip doğrultusunda ilerlemek için kararlıyız ve sürekli kendimizi güncellemek arzusuyla hareket ediyoruz.

 

Çadırcı Baba ve KuklaLife ailesi olarak sizlere en güzel temennilerimizi sunuyoruz. Aileniz ve sevdiklerinizle sağlıklı, mutlu ve uzun ömürler geçirmenizi diliyoruz. Siz değerli ailelerimizin ve çocuklarımızın talepleri doğrultusunda kendimizi sürekli güncellemeye devam edeceğiz. Çünkü sizin mutluluğunuz bizim için önemlidir.

 

Çadırcı Baba, çocuklarınızın hayal dünyasını zenginleştirmek, eğlenmek ve öğrenmek için en iyi adresinizdir. Sizleri dükkânımıza bekliyoruz!

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5